Ebook

1000 najpopularniejszych wyrazów w języku włoskim i 215 ciekawostek na temat Włoch

Pobierz bezpłatnie dwa ebooki na swój email

Wpisz swoje dane poniżej

Z ebooków dowiesz się:

Ebook 215 ciekawostek na temat Włoch to zbiór ciekawostek dotyczących języka, kuchni, kultury, tradycji, sztuki, podróży, włoskich świąt.

Drugi ebook zawiera 1000 najczęściej używanych wyrazów włoskich. Poznanie słów, których używa się wiele razy w ciągu każdego dnia pozwala na zaskakująco szybkie zrozumienie podstawowych komunikatów po włosku

Pobierając materiał wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Via Italia Magdalena Szczepanik, Wysockiego 3/70 Starachowice (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z 

Magdalena Szczepanik

Filolog włoski, właścicielka szkoły językowej Via Italia w której uczy się już ponad 500 kursantów, pasjonatka wszystkiego co jest związane ze słoneczną Italią. Z językiem włoskim jest związana od ponad 20 lat. W gramatycznych wyjątkach widzi piękno. Zdobywała doświadczenie mieszkając na Sycylii przez ponad 4 lata.

Wyciągając wnioski ze zdobytego doświadczenia oraz światowych wzorców stworzyła własną metodę nauczania, która sprawia, że nauka włoskiego jest prosta i przyjemna.

Jej kursanci mówią, że jest lektorem, który dostarcza wyników, a nie wymówek.