Ciao! Jestem Magdalena!

Od 8 lat uczę języka włoskiego online.

Poznaj mnie bliżej

Nazywam się Magdalena Szczepanik i jestem z wykształcenia filologiem włoskim, prywatnie pasjonatką wszystkiego co jest związane ze słoneczną 🇮🇹 Italią 😍 . 

Z tym językiem jestem już związana od 20 lat dzięki mojej mamie, która wtedy poznała swojego obecnego męża – Sycylijczyka 🙂 Od razu bardzo go polubiłam i jak można się domyślić od razu zapragnęłam móc płynnie porozumiewać się z nim w tym języku.

Włoski moja pasja

Byłam tak bardzo zmotywowana 💪, że nie zważałam na trudności języka włoskiego, pokochałam ten język w całości od pierwszego „ciao”, a w gramatycznych wyjątkach zobaczyłam piękno 🙂 Od tamtego momentu poznawanie języka włoskiego i włoskiej kultury stało się moją ogromną pasją, a nawet stylem życia!

W międzyczasie ukończyłam filologię włoską, wyjechałam do Bari w ramach programu Erasmus. Przez ponad 4 lata mieszkałam na Sycylii 🌋, gdzie między innymi odbyłam 10 miesięczny staż w kancelarii prawnej. 

Via Italia

W 2013 roku założyłam Szkołę Językową „VIA ITALIA”, która od samego początku działała online. Przyczyna była prosta: mieszkałam wtedy na stałe na Sycylii, ale chciałam przekazywać innym moją wiedzę i pasję, nauczanie online było wtedy jedynym rozwiązaniem.  

Szkoła dość szybko zaczęła się powiększać, do tego stopnia, że wracając do Polski nie wyobrażałam sobie, żeby przejść na nauczanie stacjonarne.  

To tyle o mnie 🙂 Jestem bardzo ciekawa jak zaczęła się Twoja włoska przygoda?

A presto!👋🇮🇹

Education is in Our Blood

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Sed molestie, velit ut eleifend sollicitudin, neque orci tempor nulla, id sagittis nisi ante nec arcu. Fusce porta bibendum convallis. Morbi fringilla sollicitudin scelerisque.

Our Instructors

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra

himenaeos. Sed molestie, velit ut eleifend sollicitudin, neque orci tempor nulla, id sagittis nisi ante nec arcu. Fusce porta bibendum convallis. Morbi fringilla sollicitudin scelerisque. In pellentesque

Casey Andrews

Javascript

Celine Marie

Web Apps

Jennifer Holand

Html / CSS

Cathy Waller

Apps & Games

Get In Touch with Us

New York

2923 Extra Ave.

New York, NY 39456

Headquarters

1235 Divi Street, Floor 3

San Francisco, CA 92021

Phone Number

sales@codingwithdivi.com

Sales

sales@codingwithdivi.com

Support

support@codingwithdivi.com

Join the Revolution

Himenaeos. Sed molestie, velit ut eleifend sollicitudin, neque orci tempor nulla, id sagittis nisi ante nec arcu. Fusce porta bibendum convallis.

Free Courses

Duis egestas aliquet aliquet. Maecenas erat eros, fringilla et leo eget, viverra pretium nulla. Quisque sed augue tincidunt, posuere dui tempor.

Premium Courses

Duis egestas aliquet aliquet. Maecenas erat eros, fringilla et leo eget, viverra pretium nulla. Quisque sed augue tincidunt, posuere dui tempor.

Ready to get started?

Get in touch, or create an account